Nasza historia

CZĘŚĆ ŻYCIA LUDZI

JDE Peet's to wiodąca na świecie firma produkująca kawę typu pure-play, z siedzibą w Holandii. Nasze marki dostępne są w ponad 100 krajach na całym świecie dzięki kultowym produktom takim jak: Jacobs, Tassimo, Moccona, Senseo, L’OR, Douwe Egberts, Tióra, Super, Kenco, Pilao i Gevalia.

Nasza wizja i misja

 

NAPĘDZANI MISJĄ

Kierujemy się naszą wizją świata, w którym kawa jest dla wszystkich. Dlatego każdego dnia poszukujemy kreatywnych i innowacyjnych sposobów na pozytywne oddziaływanie. Jesteśmy tutaj, aby tworzyć lepszą przyszłość, odkrywając możliwości herbaty i kawy.

Nasze wartości

 

ZAINSPIROWANI NASZYMI PRZEKONANIAMI

To niesamowite, co może się zdarzyć przy filiżance kawy. W JDE Peet's nasze wspólnie wyznawane wartości są w centrum każdego naszego działania. Czytaj dalej, żeby dowiedzieć się więcej o tym, jak pracujemy i w co wierzymy jako organizacja.  

Nasza polityka róźnorodności i inkluzywność

 

ZAINSPIROWANI RÓŻNORODNOŚCIĄ

W JDE Peet's wierzymy, że każdy zasługuje na kawę, jaką kocha. Wierzymy również, że kultura różnorodności i inkluzywności pozwala nam służyć każdemu smakoszowi kawy i herbaty w najlepszy możliwy sposób. Stworzyliśmy środowisko, w którym wsłuchujemy się w głosy ludzi, kultur czy krajów z różnych szerokości geograficznych, dzięki czemu możemy rozwijać naszą działalność i wzbudzać innowacyjność, która tworzy na lepszą przyszłość.

Chcemy, aby JDE Peet's było organizacją, w której każdy może się rozwijać i być docenianym za swoją wyjątkowość. Bez względu na to, kim jesteś, skąd pochodzisz, jaki styl życia prowadzisz lub jaką kawę lub herbatę preferujesz, możesz spełnić swoje ambicje i przyczynić się do naszego sukcesu.

Jesteśmy napędzani przez naszą pasję do kawy i herbaty, troskę o ludzi oraz szacunek do środowiska. Czujemy się zobowiązani do tego, żeby pozytywnie wpływać na nasze społeczności i jesteśmy zdeterminowani w realizacji piątego Celu Zrównoważonego Rozwoju ONZ dotyczącego równości płci (SDG 5). Dzięki temu, każdy ma równe szanse w miejscu pracy, jest w stanie wykonywać swoje obowiązki najlepiej, jak potrafi oraz może w pełni zrealizować swój potencjał.

Polityka Społecznej Odpowiedzialności

STOJĄC NA WSPÓLNYCH PODSTAWACH

Jako firma angażujemy się w uwalnianie możliwości potencjału kawy i herbaty, aby tworzyć lepszą przyszłość. Zdajemy sobie sprawę z naszej odpowiedzialności za podnoszenie standardów w naszej firmie i poza nią.
Nasz globalny program zrównoważonego rozwoju Common Grounds wzmacnia i przyspiesza nasze ambicje odpowiedzialnego pozyskiwania kawy, minimalizowania naszego wpływu na środowisko oraz pracy na rzecz równości i różnorodności.