Praca w JDE Polska

Poznaj lokalne możliwości

Biura JDE są rozsiane po całym świecie, przynosząc wszystkim chwile wypełnione aromatem kawy i herbaty.

Jeśli chcesz rozwijać swoją karierę w branży kawu i herbaty, trafiłeś/aś w odpowiednie miejsce.

W naszym biurze w Warszawie i Palarni Kawy w Sułaszewie, każdy ma możliwość odkryć potencjał tkwiący w kawie i herbacie, odnajdując się w szerokiej gamie funkcji, począwszy od Sprzedaży i Marketingu, poprzez IT, aż po Dział Łańcucha Dostaw.

Nasza determinacja, pasja oraz globalne działanie tworzy naszą wyjątkowość.

Historie naszych pracowników

 

Ludzie JDE podnoszą poprzeczkę wyżej każdego dnia, dzięki szybkim działaniom, które wpływają na cały świat. Uwielbiamy dialog i cenimy sobie dyskusję. Wzajemnie stawiamy sobie wyzwania, ale też się wspieramy - dzięki temu rośniemy w siłę. Nasza szybkość działania, zorientowanie na cel i pozytywna energia pchają nas naprzód.

 

Co możemy Ci zaoferować?

Mieszanka doświadczeń

Praca w największej na świecie firmie produkującej kawę typu pure-play oznacza duże ambicje, a duża ambicja oznacza dużą odpowiedzialność.
 
Świat kawy nieustannie się zmienia, napędzany zmianami w sposobie, w jaki żyjemy. To dynamiczne środowisko to miejsce, w którym masz możliwość uczenia się, rozwoju i rozkwitu, niezależnie od swojej roli.
Podchodzimy do możliwości z myślą o szybkiej nauce. W naszym świecie nie ma hierarchi: dajemy Ci dostęp do każdego pracownika oraz do wszelkich doświadczeń, umożliwiających szybki rozwój osobisty.
 
Praca w JDE Peet’s jest bardzo interaktywna i daje możliwość bycia zapamiętanym.

Nasz proces rekrutacji

 

ZACZNIJ SWOJĄ PODRÓŻ

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat standardowego przebiegu procesu rekrutacji. Pamiętaj jednak, że każda podróż może się lekko różnić w zależności od roli, na jaką aplikujesz.